Per shitje 130,000 €

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE YZBERISHT!

Yzberisht, Tirane

  • 76 m2
  • 01/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE YZBERISHT!


Siperfaqe totale: 76m2

Ambienti organizohet si open space , 1 tualet dhe verande

I pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Cmimi: 130.000€


Per me shume informacion ose nje vizite prone, na kontaktoni!
Samuel Kojeli
+355 69 244 5551

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address