Per shitje 75,000 €

Apartament 1+1 në shitje rezidenca OxA, Linzë

Rr. "Dalip Topi", Tirane

  • 57 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 1 Shikime
  • 01/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Rezidenca OxA, shumë pranë malit të Dajtit, ofron një hapësirë ​​ideale jetese me pamje mahnitëse të peizazhit përreth. Përjetoni rezidencën OxA dhe bëjeni atë vendbanimin tuaj të ri. Ky apartament në katin e parë, ofron këto specifika:
• Sipërfaqe e brendshme: 50.3 m²
• Sipërfaqe e përgjithshme: 57.4 m²
• Ndërtesë me 3 kate
• Ka kopsht të përbashkët
• Pritet të jetë gati për banim në vitin 2025
• Ideal për ata që kërkojnë një mjedis të qetë pranë natyrës, por jo larg qendrës së qytetit.
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address