Per shitje 125,000 €

Shitet, Shtepi Private, Prane Stadiumit , Durres

Stadiumi,Durres, Durres

  • 156 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 1
  • 1 Shikime
  • 02/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet, Shtepi Private, Prane Stadiumi, Durres.

Shtepia organizohet nga 1 dhome ndenje +kuzhine ,1 dhome gjumi dhe 1 tualet.
Siperfaqe ndertimi eshte 46m2 me certifikat, siperfaqe trualli eshte156m2. Ndodhet ne nje zone shume te qet, ideale per te jetuar.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja neto: 46m
• Siperfaqja e truallit: 156m2
• 1 dhome ndenje + Kuzhine
• 1 dhome gjumi
• 1 tualet

Specifikime te tjera:
• Ndertim cilesor
• Oborr
• Kopesht
• Zone e preferuar per banim, i ofron te gjitha facilitetet per nje jetes komode.

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address