Per shitje 170,000 €

Apartament 2+1 në shitje në Rrugën Jordan Misja, Tiranë - 170,000€ | 125,82 m²

Jordan Misja, Tirane

  • 125 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 5
  • 1 Shikime
  • 02/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 prane rruges Jordan misja

Ky apartament ndodhet në katin e pestë në Rrugën Jordan Misja në Tiranë dhe është i disponueshëm për shitje për 170,000€.

• Sipërfaqe neto: 109,51 m²

• Sipërfaqe bruto: 125,82 m²

• Përfshin një sallon, një kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe tualet

• Ideal për familje të cilat kërkojnë të jetojnë në një zonë të qetë dhe të sigurt.

• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address