Me qera 900 € / ne muaj

TEK 9-KATËSHET, JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+ POST PARKIMI

9 Katëshet, Tirane

  • 103 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 10
  • 1 Shikime
  • 02/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 me Post Parkimi, tek Nëntë Katëshet.

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, për shkak të fasiliteteve të shumta, komoditetit që ofron për një jetese të rehatshme dhe të qetë qe ajo ofron.

Ndodhet në katin e 10-të (i parafundit), të një pallati me ashensor, të mirëadministruar.


Apartamenti është i organizuar në:
-1 Ambient ndenjie së bashku me kuzhinen;
-2 Dhoma gjumi;
-2 Tualete;
- Korridor shpërndarës;
- Post Parkimi

Siperfaqja e apartamentit është: 103 m²

Ofrohet i mobiluar dhe i arreduar në mënyrë bashkëkohore, me të gjitha pajisjet e nevojshme.
Preferohet të huajt.


Per informacione më të detajuara ose per të planifikuar një vizitë në pronë, na kontaktoni në +355692033500.

Kontaktoni pronarin

office-address