Per shitje 125,000 €

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË ASTIR

Astiri, Tirane

  • 98 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 5
  • 5 Shikime
  • 02/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Astirit, shumë pranë rrugës kryesore "Teodor Keko".
Pozicionohet në katin e pestë të një pallati 9 katësh të mirëadministruar.
Sipërfaqe e brëndshme - 88 m2
Sipërfaqe e përbashkët - 10 m2
Sipërfaqe totale - 98 m2
Organizohet në një sallon ndenje me kuzhinë, një koridor shpërndarës, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
NE PROCES HIPOTEKIMI.
Për më shumë informacion apo vizitë në pronë, më kontaktoni.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address