Per shitje 79,080 €

Apartament 1+1 Per Shitje, Tek Urban Gate Ne Astir

Astiri, Tirane

  • 65 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 8 Shikime
  • 02/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne ndertim drejt perfundimit me ashensor, me nje siperfaqe totale 65,9 m2 tek Urban Gate ne Astir.

Organizohet ne: ambient ndenjje, kend gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, ballkon.

Pallati ku ndodhet apartamenti ka nje cilesi ndertimi modern sipas standarteve Europiane, me godine banimi dhe sherbimesh 6-7-8-9-10 kate, mbi toke dhe 2 kate parkimi dhe sherbimesh nentoke.

Zona ku ndodhet prona eshte nje zone e qete mjaft e zhvilluar dhe e preferuar per banim dhe investim.

Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address