Per shitje 230,000 €

Apartament 3+1 Per Shitje, Tek Komuna Parisit

Komuna e Parisit, Tirane

  • 157 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 3 Shikime
  • 02/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te viteve 2005 me ashensor, me nje siperfaqe totale 157 m2 tek Komuna Parisit.

Organizohet ne: ambient ndenjje, kend gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon.

Apartamenti ka nje hapsire te rregullt dhe te mire organizuar me hapsira te bollshme.

Zona ku ndodhet prona eshte nje zone e qete mjaft e zhvilluar dhe e preferuar per banim dhe investim.

Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address