Per shitje 130,000 €

Apartament 2+1 Per Shitje, ne Sarande

Sarande, Sarande

  • 84 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 10 Shikime
  • 02/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 0 te nje pallati te ri me ashensor, me nje siperfaqe totale 84,37 m2 ne Sarande me pamje nga deti.

Organizohet ne: ambient ndenjje, kend gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon.

Pallati ku ndodhet apartamenti ka nje cilesi ndertimi modern sipas standarteve Europiane, ka nje hapsire te rregullt dhe te mire organizuar me hapsira te bollshme.

Zona ku ndodhet prona eshte nje zone e qete mjaft e zhvilluar dhe e preferuar per banim dhe investim.

Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address