Per shitje 187,304 €

Shitet Apartamenti 2+1 - Don Bosco

Don Bosko, Tirane

  • 107 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 2 Shikime
  • 02/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Don Boscos Kompleks i ri

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 2
• Siperfaqe: 107.2 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet
• 1 Ballkon
• Bosh
• Me ashensor
• Fazë Grope
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address