Per shitje 310,893 €

Shitet Apartamenti 3+1- Don Bosco

Don Bosko, Tirane

  • 188 m2
  • Kati 7
  • 6 Shikime
  • 02/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Disponojmë Apartament 3+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Don Boscos

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 7
• Siperfaqe: 187.8 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 3 Dhoma gjumi.
• 2 Tualet
• Verande
• Bosh
• Me ashensor
• Fazë Grope
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Ofron mundesi pagese me Keste

Per me shume informacione na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address