Me qera 250 € / ne muaj

Jepet me qira Ambient Komercial prane Spitalit te Pediatrise !

Rruga Faik Turdiu, Tirane

  • 38 m2
  • 1 Tualet
  • 28/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me qira Ambient komercial prane Spitalit te Pediatrise.
Ambienti ndodhet ne rrugen ''Faik Turdiu'' dhe ka akses me rrugen nga Spitali i Pediatrise,gjithashtu me Sheshin e Xhamllikut.
Ndodhet ne katin 0 te nje vile dy kateshe. Ambienti ka funksionuar si Parukeri prej 10 Vitesh.
Ka nje siperfaqe prej 38m2 dhe mund te pershtatet per lloje te ndryshme biznesi si psh Farmaci,Minimarket Parukeri etj.

Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone ju lutem na Kontaktoni!!

Kontaktoni pronarin

office-address