Per shitje 105,000 €

TOKE PER SHITJE NE PALASE!

Palase, Vlore

  • 700 m2
  • 12 Shikime
  • 02/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet toke ne Palase me pamje nga deti. Toka ka nje siperfaqe totale prej 700 m2, zona eshte ne super zhvillim si per turizem dhe per banim, e pershtatshme edhe per biznes, si per vile ose hotel. Disponon dokumentacion te rregullt.

Per me shume informacion ose nje vizite tek toka kontakto ne numrin +355 69 205 5138

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address