Per shitje 300,000 €

TOKE NE UNAZEN E DURRESIT PER SHITJE !

Rruga e unazes prane semaforit, Durres ALB, Durres

  • 1600 m2
  • 1 Shikime
  • 03/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Toka ndodhet buze me rrugen e unazes ne Durres pak metra larg semaforit. Disponon 1600m2 dhe ka dalje direkte ne rrugen e unazes Plepa - Durres . Parcela ka dimensione 16m gjeresi ose fasade ne rruge dhe 100m gjatesi. Eshte e pershtatshme per ndertime objektesh industriale, ndertime vilash , per biznese te tipit parkim, lavazh, shitje makinash apo pjese kembimi etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje !

Per me teper informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni !

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address