Per shitje 0 €

Apartament 2+1+2 Per Shitje, Myslym Shyri

Myslym Shyri, Tirane

  • 109 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 9
  • 26 Shikime
  • 03/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri ne ndertim drejt perfundimit me ashensor, me nje siperfaqe totale 108,8 m2 ne Myslym Shyr.

Organizohet ne: ambient ndenjje, kend gatimi, 1 dhome gjumi me tualet, 1dhome gjumi, 1 tualet, korridor, ballkon.

Pallati ku ndodhet apartamenti ka nje cilesi ndertimi modern sipas standarteve Europiane, me godine banimi dhe sherbimesh 8 dhe 12 kate mbi toke dhe 4 kate parkimi dhe sherbimesh nentoke.

Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te zhvilluara qendrore dhe me levizshmeri te larte ne Tirane.

Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address