Per shitje 120,000 €

Apartament 1+1 Per Shitje, ne Porto Lalez, Durres

Hamallaj, Durres

  • 65 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 4 Shikime
  • 03/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati ne ndertim me vendodhje ne Porto Lalez, Durres.
Në një vend strategjik në plazhin e Gjirit të Lalezit, është projekti më i madh i këtij lloji, jo vetëm në Shqipëri por edhe në rajonin e Ballkanit.

Ka nje siperfaqe totale prej 64,9 m2 nder te cilat 57,7 m2 jane siperfaqe e brendshme.

Organizohet ne: ambient ndenjje, kend gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, ballkon.

Pallati ku ndodhet apartamenti ka nje cilesi ndertimi modern sipas standarteve Europiane, me godine banimi dhe sherbimesh 6 kate mbi toke dhe 1 kate parkimi dhe sherbimesh nentoke.

Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me ne te zhvillim ne zonen bregdetare te Durrsit.

Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address