Per shitje 120,270 €

Apartament 2+1+2 Per Shitje, Univers City

Qendra Tregtare QTU, Tirane

  • 126 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 1 Shikime
  • 03/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Univers City eshte nje kompleks rezidencial me infrastrukture bashkekohore, nje mundesi per te mos u humbur!

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-t banim dhe ka nje siperfaqe totale prej 126,6m2, siperfaqe apartamenti 108,55 m2 dhe siperfaqe te perbashket 18,05 m2, te nje ndertimi te ri te perfunduar.

Apartamenti organizohet ne: ambient ndenjje, kend gatimi, 1 dhome gjumi me tualet, i dhome gjumi, 1 Tualet, Ballkon

Ndodhet në periferi të Tiranës, 10 minuta me makinë nga Sheshi “Skënderbej”, 15 minuta larg nga Aeroporti “Nënë Tereza”, 30 minuta nga qendra e Durrësit dhe akses i gjithanshëm drejt qendrës së Tiranës dhe akseve kombëtare.Kompleksi do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat, mundësi përzgjedhjeje të rifiniturave dhe personalizim të pronës.

Per informacione te metejshme jeni te lutur te na kontaktoni.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address