Me qera 1,000 € / ne muaj

RR. E ELBASANIT, JAPIM ME QIRA AMBIENT PER ZYRA

Rr. e Elbasanit, Tirane

  • 98 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 3
  • 2 Shikime
  • 03/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Rr. e Elbasanit, Japim me Qira Ambient per Zyra.
SIperfaqe: 98m2
Kati: 3-te
Pallat i Ri, pa ashensor
Buze Rruge

Jepet me qira totalisht e arreduar dhe e pershtatshme per zyra.
Ka nje lokacion kyc, ne hyrje te Rr. se Elbasanit, buze rruges kryesore, ne nje pallat unik dhe me siperfaqe shume te bollshme dhe me drite natyrale gjate gjithe dites.

Per nje vizite ne prone ose informacion jeni te lutur te me kontaktoni.

Kontaktoni pronarin

office-address