Me qera 2,000 € / ne muaj

JAPIM ME QIRA DYQAN PLUS POST PARKIMI TEK GARDEN BUILDING!

Rruga e Kavajes, Tirane

  • 86 m2
  • Kati 1
  • 03/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Japim dyqan me qira ne Garden Building, kati 1, me fasade xhami dhe pamje nga mbrapa kompleksit.
Eshte hapesire prej 85.8 m2 siperfaqe totale dhe 57 .1 siperfaqe e brendshme.
Ndodhet ne katin e pare ne Garden Building, ndertese ne te cilen jane hapur biznese dhe brande te ndryshme nderkombetare.
Ambienti sherben per lloje te ndryshme biznesesh si farmaci ,parfurmeri,dyqan rrobash etj

Per me shume informacione apo vizite ne prone me kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address