Per shitje 110,000 €

SHITET AMBIENT NE KATIN ZERO NE RR.QEMAL STAFA NE ZONEN E XHAMLLIKUT.

Xhamlliku, Tirane

  • 50 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 3 Shikime
  • 03/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati egzistues edhe me tulla te kuqe.
Ambienti ka pamje dhe shikueshmeri te larte nga rruga kryesore, gje e cila te mundeson per ta perdorur per cdo lloj aktiviteti dhe biznesi.
Nisur nga fakti qe zona eshte duke u zhvilluar me ritme te shpejta persa i perket sektorit te ndertimit, mund te ndodhi qe ne nje te ardhme jo te larget ambienti te jepet per ndertim.
Ambienti aktualisht eshte i dhen me qira prej disa vitesh nje subiekti privat.
Ambienti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address