Me qera 450 € / ne muaj

Apartament 2+1 Per Qira, Tek Komuna e Parisit

Komuna e Parisit, Tirane

  • 79 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 5
  • 38 Shikime
  • 03/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati me ashensor, me vendndodhje Tek Komuna e Parisit.

Organizohet ne: ambient ndenjje, kend gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, koridor, ballkon.

Apartamenti jepet me qira i mobiluar me kondicioner dhe me te gjitha kushtet e nevojshme.

Zona ku ndodhet eshte nder me qendrore dhe preferencialie ne Tirane per banim .

Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni per nje takim.

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address