Per shitje 230,850 €

Apartament 2+1+2 Per Shitje, Rruga Elbasanit

Rruga e Elbasanit, Tirane

  • 92 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • 1 Shikime
  • 03/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 92,34 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 78,93 m2 ne faze ndertimi.

Organizohet ne: sallon ndenje, kend gatimi, 1 dhome gjumi me tualet, 1 dhome gjumi, tualet, ballkon

Godina po punohet me cilesi te larte ndertimi .

Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat me te kerkuara te Tiranes dhe afron te gjitha kushtet per nje jetese sa me komode.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address