Per shitje 256,500 €

Apartament Modern 2+1 me Pamje nga Deti te Kalaja, Vlorë

Perball me Marina Bay, Vlore

  • 95 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 1 Shikime
  • 03/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ky apartament modern ndodhet në katin e dytë të një ndërtese 7-katëshe te Kalaja, një zonë të preferuar në Vlorë. Me një sipërfaqe prej 95 m², ai ofron një pamje të jashtëzakonshme nga deti. Apartamenti përfshin një hapësirë të bollshme ndenjeje me kuzhinë të integruar, dy dhoma gjumi komode dhe një banjo moderne. Gjithashtu, disponon dokumentacion të plotë hipotekor për një proces blerjeje të thjeshtëzuar. Ideal për ata që kërkojnë kombinimin e komoditetit modern me mrekullitë natyrore.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address