Per shitje 200,000 €

SHITET TOKE NE SPITALL , DURRES!

Spitalle, Durres

  • 4323 m2
  • 03/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

SHITET TOKE NE SPITALL , DURRES!

Informacion mbi token:
Siperfaqja totale:4323m2

Toka ofron mundesi investimi per te ndertuar dhe per biznese .
Toka ndodhet ne nje zone industriale afer Porto Romano, prane Eco Park.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shum informacion na kontaktoni!
+355694000091

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address