Per shitje 240,000 €

SHITET AMBIENT BIZNESI NE QENDER!

Qendra e Durresit, Durres

  • 175 m2
  • 1 Tualet
  • 1 Shikime
  • 04/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 175m2 dhe siperfaqe e brendshme prej 165 m2. Ambienti organizohet ne nje hapesire kryesore open space, njedhome, depo dhe nje tualet. Ofron mundesi zhvillimi per lloje te ndryshme biznesesh pasi zona ne te cilen ndodhet eshte shume e favorshme dhe ka akses per te gjitha fasilitet e nevojshme. Ambienti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address