Per shitje 76,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Liburna ,Golem

Liburna Rezidenc, Durres

  • 64 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 3
  • 04/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet, Apartament 1+1, tek Rezidenca e Liburnes, ne Golem

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 53.3m2, 10.7m2 te perbashket. Ndodhet ne katin e 3 me orientim nga perendimi. Ndertimi i ketij pallati eshte pothuajse i mbaruar.
Apartamenti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenjie+kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja bruto:64m2
• Siperfaqja neto: 53.3m2
• Siperfaqja e perbashket: 10.7m2
• 1 Dhome ndenje+kuzhine
• 1 Dhome gjumi
• 1 Tualet
• 1 Ballkon
• Kati:3 banim

Specifikime te tjera:
• Zone e preferuar
• Ashensor
• Ne faze ndertimi
• Orientimi: Perendim

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address