Per shitje 183,375 €

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE XHAMLLIK!!

Xhamlliku, Tirane

  • 73 m2
  • 1 Tualet
  • 03/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet Ambient Komercial ne Xhamllik prane sheshit Shtraus.
Ambienti pozicionohet ne katin 0 te nje ndertimi te ri te 2024 .
Organizohet ne open space dhe 1 tualet dhe ka nje siperfaqe totale prej 73.35m2 .
Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi ,Zyra ,Kompani sherbimi.
Zona eshte me levizshmeri te larte mjaft e populluar ,akses direkt ne Rrugen Bardhyl dhe Xhamllik.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni !!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address