Per shitje 126,000 €

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE "VIVA COMPLEX", TIRANE!

Rruga "Javer Malo", Tirane

  • 70 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 2 Shikime
  • 04/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartament ne shitje i vendosur ne rezidencen Viva Complex.
Apartamenti eshte i organizuar ne:
-Sallon
-Ambient gatimi
-Dhome gjumi
-Tualet
-Ballkon
Me nje siperfaqe totale prej 69.9 m2, i vendosur ne katin e 2, me nje orjentim lindje.
Ndertim i vitit 2024.

TË DHËNAT E PROJEKTIT
2000㎡ Ndërtuar
Katet totale: 10
Katet e banimit: 9
Kate komerciale: 1
Kate parkimi: 2
Kompleksi Viva, një projekt rezidencial i vendosur në rrugën Javer Malo, ndodhet në një zonë të përcaktuar nga masterplani i Bashkisë së Tiranës, që synon rinovimin e lagjes dhe ofrimin e një mjedisi të përshtatshëm dhe të favorshëm për një jetë cilësore. Kompleksi Viva është një strukturë ku estetika dhe elementët bashkëkohorë përzihen pa probleme, duke krijuar një harmoni të pashoqe. Ai qëndron si vendi i përsosur për të përjetuar bukurinë dhe një mënyrë jetese moderne nga dora e parë.
Me 9 kate mbi tokë, duke përfshirë 8 nivele banimi dhe dy kate nëntokë, ndërtesa mishëron një shkrirje të jashtëzakonshme të dizajnit arkitekturor modern.
Zhvillimi i vazhdueshëm i zonës përreth e pozicionon kompleksin Viva si një investim të qëndrueshëm dhe të vlefshëm për të ardhmen.

Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone mund te kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address