Per shitje 130,500 €

SUPER OKAZION, TURQUOISE MARINA, SHITET APARTAMENT 1+1!

Gjiri i Lalzit, Durres

  • 70 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 9 Shikime
  • 04/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Tek Turquoise Marina , Gjiri i lalzit, shitet apartament 1+1.

Siperfaqe totale: 70 m2.


Apartamenti eshte i organizuar:
1-Dhome ndenje dhe kushine
1-Dhome gjumi
1-Tualet
1-Ballkon


Kompleksi “Turquoise Marina” do të jetë një destinacion rekreativ për individët dhe familarët që dëshirojnë të shijojnë natyrën rrethuar me pisha të buta dhe të egra ku ofrohet izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te dhe eshte i perfunduar.

Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address