Me qera 400 € / ne muaj

Apartament 2+1 me qira në Ali Demi, Tiranë - 400€ | 150 m²

Rruga Sali Nivica, Tirane

  • 150 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 4
  • 47 Shikime
  • 05/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ky apartament ndodhet në katin e katërt në një zonë të qetë dhe të aksesueshme në Ali Demi, Tiranë, duke ofruar një jetesë të rehatshme dhe të përshtatshme për çdo familje.
• Sipërfaqe neto 150 m².
• Ndodhet në katin e katërt të ndërtesës.
• Sallon për ndenje.
• Një kuzhinë.
• Dy dhoma gjumi.
• Një banjo.
• Tre ballkone + verande.
• Zona përreth përfshin qendrën e qytetit, stacion policie, spital dhe shkolla.
• Ideal për njerez që kërkojnë një shtëpi afër infrastrukturave kryesore urbane.
Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address