Per shitje 84,000 €

Shitet apartament 2+1 ne Paskuqan

Paskuqan, Tirane

  • 94 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 2
  • 16 Shikime
  • 05/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartament 2+1 për shitje në zonën e Paskuqanit, Tiranë.
• Sipërfaqe neto 81.30 m2
• Sipërfaqe bruto 94.31m2

• Organizohet ne sallon ndenje se bashku me kuzhinen, dy dhome gjumi, tualet dhe nje ballkon.
• Në katin e dyte banim të një pallati 7-katësh ne faze ndertimi.

Fotot jane ilustruese!

Për më shumë informacion apo nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address