Per shitje 140,400 €

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE,PRANE LUNGOMARES! (1200 m2)

Lungomare, Vlore

  • 117 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 1
  • 3 Shikime
  • 05/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 9-katesh me ashensor.Organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 sallon me kuzhinen, 1 tualet dhe 1 ballkon.Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar,prane Lungomares dhe faciliteteve te zones.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume informacion apo shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address