Per shitje 138,000 €

Apartament 2+1+ garazh në Shitje në Ali Demi, Tiranë - 138,000€ | 81 m²

Ali Demi, Tirane

  • 81 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 1
  • 6 Shikime
  • 05/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

•Shitet apartament 2+1+garazh

•Ky apartament 2+1 ndodhet në katin e parë në një zonë të qetë dhe të kërkuar si Ali Demi në Tiranë

• Sipërfaqe neto 81 m²

• Sipërfaqe bruto 81 m²

•I investuar

•Siperfaqe garazhi 20 m2

• Apartament me një dhomë ndenje, një kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe një tualet

• Ideal për banim familjar ose si investim

• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address