Me qera 500 € / ne muaj

Qera, Apartament 2+1, Ish Parku, Tiranë

Ish Parku I Autobusëve, Tirane

  • 75 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 4
  • 71 Shikime
  • 05/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Qera, Apartament 2+1, Ish Parku, Tiranë

Informacioni mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit: 75m2.
• Kati 4.

Organizimi :
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet me dritare.
• Ballkon.

Detaje të tjera:
• Ndërtim ekzistues.
• Kondicioner në çdo ambient.
• Ofrohet totalisht i investuar dhe i mobiluar.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address