Per shitje 160,000 €

SHESIM AMBJENT KOMERCIAL KORNER TE BRRYLI!

Brryli, Tirane

  • 70 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 1
  • 28/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shesim ambjent komercial ne pozicion korner + biznes pranë "BRRYLI".

Ambjenti ndodhet në katin 1.
Sipërfaqes 45m2 i bashkohet dhe veranda me sipërfaqe 25m2 e cila është në proces legalizimi.
Totalisht i investuar.
Ushtron aktivitetin ne fushen e modes që prej 20 vitesh.
Ёshtë i përshtatshëm për lloje të ndryshme biznesesh: si dyqan, zyra noterie, avokatie, kontabiliteti, klinikë dentare, farmaci, parukeri etj.

Lokacion perfekt pasi ambienti ndodhet i pozicionuar buzë rruge dhe ofron mundësi shumë te mirë investimi.
Mund te diskutojme edhe per shitje biznesi mbi cmimin e listimit.


Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address