Per shitje 170,000 €

Shitet Apartament 2+1, Rruga e Kavajes!

Rruga e Kavajes, Tirane

  • 95 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 4
  • 1 Shikime
  • 05/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet apartament 2+1, Rruga e Kavajes!
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te vogel familjar dhe nje zone e cila te ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Apartamenti eshte i gjithi i mobiluar ne menyre moderne, i shtruar me parket, kondicioner, dhe eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, nje tualet, nje ballkon, nje korridor qe ndan dhomat.
Apartamenti ka siperfaqe totale 95.2 m² dhe siperfaqe e brendshme 86.84 m² , kati 4 ne nje pallat te ri me ashensor.

Disponon dokumentacion te rregullt!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address