Per shitje 64,000 €

Shitet, Apartament 1+1+Garazhd,Tek Ish URT, Durres.

Ish URT, Durres, Durres

  • 85 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 3
  • 2 Shikime
  • 05/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet, Apartament 1+1+Ballkon,Tek Ish URT, Durres.

Apartamenti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenjie, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor edhe administrim gjate gjithe vitit. Gjithashtu bashke me apartamentin opsional ne vlere e 8.000 euro ofrohet per shitje edhe garazhdi ne -1.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja bruto:85m2
• Siperfaqja neto:76m2
• Siperfaqja garazhdit:15m2
• 1 Dhome ndenje+kuzhine
• 1 Dhome gjumi
• 1 Tualet
• 1 Ballkon
• Kati:3

Specifikime te tjera:
• Zone e qet per banim
• Ashensor
• Administrim
• Bosh pa mobilim
• Me dokumentacion te rregullt hipotekor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address