Per shitje 151,000 €

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TE ASL-JA PRANE VENUSE

Oxhaku, Tirane

  • 100 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 1
  • 1 Shikime
  • 05/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Informacione:
Apartamenti ndodhet në një prej komplekseve më të kërkuar në zonën e xhamllikut ,tek Kompleksi ASL prane Venuse.
Zona është mjaft e preferuar për shkak të faciliteteve që ofron dhe akesesueshmërisë me zonat e tjera e kryeqytetit.
Prona disponon te gjithe dokumentacionin e pronesise dhe shitet me kredi!
Informacion mbi pronën:

• Pozicionohet në katin e 1banim, të një ndërtese me 1 ashensor dhe e mirëadministruar.
• Cmimi eshte i negociueshem!
• Organizimi: korridor shpërndarës, ambient ndenjie dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
• Planimetri e rregullt dhe e shfrytëzueshme në maksimum.
•Administrimi kushton 25mije lek
•Orientim :Veri -Lindje
Informacion mbi Kompleksin ASL:

• Izolim Akustik - ju mbron nga zhurmat e jashtme dhe ju ofron një jetesë me standarte të larta të saj.
• Termoizolim - ju mundëson të keni një ambjent banimi të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër duke ju kursyer energji elektrike.
• Mundësi Parkimi në dy kate nëntokë.
• Hapësira të gjelbëruara dhe shplodhëse.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address