Per shitje 50,700 €

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE KAMEZ

Rruga Berisha, Tirane

  • 65 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 7 Shikime
  • 05/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ofrohet per shitje apartament i tipologjise 1+1 ne Kamez , pjese e nje rezidence te re ne ndertim ne zone .

Godina eshte nje objekt multifunksional banimi dhe sherbimi, me 1 kat parkime nentokesore , dhe aktulisht eshte ne fazat fillestare te ndertimit .
Objekti ofron nje standart te larte ne ndertim dhe projektim , duke u bere keshtu nJE pike referimi per zonen.
Apartamenti ne fjale organizohet ne : 1ambjent ndenjeje+gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon .

Per me shume informacion, na kontaktoni

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address