Per shitje 110,000 €

Shitje, Apartament 1+1, rruga Hoxha Tahsim, Tiranë

Hoxha Tahsim, Tirane

  • 55 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 6 Shikime
  • 06/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Disponojme Apartament 1+1, per Shitje
Apartamenti ndodhet ne rrugen Hoxha Tahsim, Tiranë

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 0
• Sipërfaqe neto 55 m²
• Sipërfaqe shtese: 9 m²
• Sipërfaqe bruto: 64 m²

Apartamenti disponon:
• Ambient ndenjie dhe gatimi
• 1 dhome gjumi
• 1 tualet

Cilesime te tjera:
• Apartamenti ndodhet ne nje zone preferenciale banimi
• Zone banimi e aksessueshme shume prane Pazarit te Ri
• Pallati nuk disponon ashensor

• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address