Per shitje 766,500 €

Tokë për Shitje në Kodrat e Gjirit të Lalzit!

Gjiri i Lalzit, Durres

  • 51100 m2
  • 1 Shikime
  • 06/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ofrohet për shitje një tokë e jashtëzakonshme me sipërfaqe prej 51,100 m², e cila ndodhet në kodrat e bukura të Gjirit të Lalzit, pranë kantinës së njohur Duka. Kjo pronë përfaqëson një mundësi të shkëlqyer investimi, duke kombinuar një vendndodhje strategjike me potencial të lartë zhvillimi.

♦Karakteristika kryesore:
•E pozicionuar në një zonë me natyrë të virgjër dhe me pamje spektakolare, kjo tokë është ideale për projekte rezidenciale, turistike apo komerciale.
• Vetëm pak minuta larg nga bregdeti, toka ofron një ambient të qetë dhe relaksues, të përshtatshme për zhvillimin e resorteve luksoze apo kompleksesh banimi.
•Pranë kantinës Duka, e cila është një atraksion turistik në vetvete, dhe me akses të lehtë në rrugët kryesore.

♦Përparësitë e investimit:
•Zona e Gjirit të Lalzit është në zhvillim e sipër dhe po kthehet në një nga destinacionet më të kërkuara për investime në Shqipëri.

Me një çmim konkurrues prej vetëm 15 Euro/m².

Për më shumë informacion dhe për të caktuar një vizitë në terren, ju lutemi na kontaktoni

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address