Per shitje 191,620 €

Në Shitje Tre Apartamente 2+1+2 tek Rezidenca 'Porta Tirana e Re' 1300 €/m²!

Sauk, Tirane

  • 147 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 1
  • 2 Shikime
  • 06/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

♦Disponojmë tre apartamente 2+1 tek rezidenca 'Porta Tirana e Re' lokalizuar në zonën e rrethrrotullimit të Saukut.
♦Apartamentet janë në kate të ndryshme dhe orientime të larmishme.

* Apartamentet janë të disponueshme si më poshtë:
1. Apartament 2+1+2
-Kati i 1-rë banim
- Sipërfaqe e brendshme: 128m²
- Sipërfaqe e përbashkët: 19.4m²
- Sipërfaqe totale: 147.4m²

2. Dy Apartament 2+1+2 me planimetri të njëjtë.
-Kati i 2-të banim
- Sipërfaqe e brendshme: 110.6m²
- Sipërfaqe e përbashkët: 17.4m²
- Sipërfaqe totale: 128m²

♦Cilësime të tjera:
•Apartamentet kanë planimetri të rregullta dhe funksionale.
•Cilësi e lartë ndërtimi,teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambient banimi të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër.
•Mundësi ideale investimi.
•Pritet të përfundojë në Dhjetor 2024.

Çmimi i apartamenteve është 1300 Euro/m².
Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address