Me qera 1,000 € / ne muaj

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI!

Vollga, Durres

  • 118 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • 20 Shikime
  • 06/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe totale 118 m2. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi,dy tualete dhe dy ballkone me pamje nga deti. Ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar per nje jetese sa me komode.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address