Per shitje 797,050 €

Vile per Shitje, ne Farke

Farke, Tirane

  • 391 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 5 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • 06/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Vila ka siperfaqe ndertimi 391 m2 te organizuar ne 3 kate mbi toke dhe nje kat nentoke dhe siperfaqe trualli 475 m2 me vendndodhje ne Farke. Me orientim nga mali i Dajtit.

Organizohet ne: Katin -1, siperfaqe 102 m2: open space, depo, 1 tualet
Katin 0, siperfaqe 87 m2: sallon ndenje, kend gatimi me vete, studio, tualet
Kati 2, siperfaqe 101 m2: 1 dhome gjumi me tualet, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon
Kati 3, siperfaqe 101 m2: open space e shfrytezueshme per playroom, 1 tualet

Vila eshte e rregullt dhe dinjitoze, me vetrata xhami tripleks, punime hidraulike, elektrike dhe izolimi fantastik i bodrumit me materiale ndertimi te perzgjedhura me cilesi te larte.

Disponon me 2 poste parkimi.

Zona e Farkes ku ndodhet vila eshte nje nder zonat me te preferuara te Tiranes per banim per shkak te gjelberimit dhe qetesise qe ofron.

Per me shume detaje apo vizite ne ambient, ju lutem na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address