Per shitje 73,000 €

SHITET APARTAMENT 1+1 NE MALIN E ROBIT !

Mali i Robit, Durres

  • 62 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 5
  • 1 Shikime
  • 12/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Malit te Robit.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 66.22 m2.
Apartamenti organizohet nga korridori qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes bashkangjitur me kuzhinen , nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Eshte i pozicionuar ne katin e peste te nje pallati te mirembajtur pa ashensor.
Apartamenti ndodhet rreth 350 metra larg detit.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte i gatshem per shitje.

Per me shume info apo per nje vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni !

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address