Per shitje 200,000 €

TOKE PER SHITJE NE SHKALLNUR !

Shkallnur, Durres

  • 3286 m2
  • 1 Shikime
  • 06/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Toka ndodhet në Shkallnur, Durrës, një zonë e përshtatshme për ndërtim dhe zhvillim.
Ka nje siperfaqe prej 3286 m2.
Toka ka nje forme te rregulllt dhe ofron pamje deti.

Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje.

Per me shume informacione ose nje vizite nga afer ju ftojme te na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address