Per shitje 429,000 €

Apartament 2+1+2+post parkimi Për Shitje në Myslym Shyri, Tiranë - 429,000€ | 140,95 m²

Myslym Shyri, Tirane

  • 140 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 6
  • 7 Shikime
  • 08/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2+ post parkimi ne Myslym Shyr

Ky apartament ndodhet në katin e gjashtë në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës, Myslym Shyri.

• Sipërfaqe e brendshme: 125,52 m²

• Sipërfaqe e përgjithshme: 140,95 m²

•Siperfaqa Garazhit 16,28 m2

• Apartamenti përfshin një dhomë ndenje dhe një kuzhinë

• Ndodhet në katin e gjashtë të një ndërtese rezidenciale

• Ideal për ata që kërkojnë një shtëpi në qendër të qytetit

• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address