Per shitje 42,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Shkembi I Kavajes, Durres!

Shkembi kavajes, Durres

  • 54 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 4
  • 7 Shikime
  • 08/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet nga krahu i shinave dhe eshte opsion ideal per banim apo investim, godina eshte e re me administrim gjate gjithe vitit.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja bruto: 54m2
• Siperfaqja neto: 49m2
•1 Dhome ndenje+kuzhine
•1 Dhome gjumi
•1 Tualet
•Kati: 4

Specifikime te tjera:
•Zone e qet per banim
•100 metra larg detit
•Me dokumentacion te rregullt hipotekor
•Me ashensor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address