Per shitje 150,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Unaza e Re.

UNAZA E RE, Tirane

  • 65 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 8
  • 9 Shikime
  • 08/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Disponojmë Apartament 1+1, për Shitje
Apartamenti ndodhet tek Rezidenca Future Home, Unaza e Re, Tiranë.

Informacion mbi Apartamentin:
•Kati 8
•Sipërfaqe Bruto: 65m2

Organizimi i Brendshëm:
•Ambient Ndenje dhe Ambient Gatimi
•1 Dhomë Gjumi
•1 Tualet

Cilësime të tjera:
•Orientimi: Perëndim
• I mobiluar
• I investuar
• Me parket
• Me kondicioner
• Me ashensor
• Me hipotekë

Për një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address