Per shitje 126,000 €

SHITET APARTAMENT 2 + 1 +2 NE PASKUQAN.

Paskuqan, Tirane

  • 110 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Kati 4
  • 2 Shikime
  • 08/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 në zonën e Paskuqanit buzë rrugës kryesore në Tiranë.
Apartament ndodhet në katin e katert banim të një ndërtese nëntëkatëshe duke ofruar një hapësirë të rehatshme dhe të përshtatshme për banim.

* Sipërfaqe e brendshme neto: 92.9 m²
* Sipërfaqe totale bruto:109.6m²
* Nje dhomë ndenje
* Dy dhoma gjumi
* Dy tualete

•Të gjitha planimetritë që ofrojmë në këtë pallat kanë kubaturë të rregullt dhe të shfrytëzueshme
•Zona është një ndër zonat më të kerkuara të momentit të cilës i rritet vlera cdo ditë dhe më shumë
• Super mundësi investimi dhe banimi me cmim të arsyeshëm 1150 euro/m2.

* Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address